З 9:00 до 17:00, вихідні: сб, нд

Про компанію

Ми - аптечний інтернет-магазин від складу!


Інтернет-магазин DSka - новий напрямок діяльності однієї з найбільших аптечних мереж Західної України - «Аптека DS», яка налічує 120 аптек в 7 областях.


Ця аптечна мережа присутня на ринку з 1995 року. Сьогодні ми продовжуємо її славну історію і пропонуємо споживачам новий зручний інтернет-сервіс для придбання вітамінів, БАДів, брендової косметики, дитячого харчування і товарів для догляду за дітьми, медтоварів і іншого асортименту з тисяч найменувань! Це по-справжньому просто, швидко і зручно!


Ми забезпечуємо гарантовану якість наших товарів і відсутність підробок і бракованої продукції. Наші постачальники - виробники або великі перевірені імпортери і дистриб'ютори. Весь асортимент товарів має необхідні сертифікати і документи, що підтверджують якість. Вся продукція зберігається на власних складах і відвантажується з них. Це гарантує дотримання вимог до умов зберігання і забезпечує якість і швидкість доставки.


Замовлення в інтернеті - прекрасний варіант заощадити. Внаслідок того, що всю продукцію інтернет-магазин DSka отримує з власних складів, виключаються витрати на посередників, доставку і зберігання товару в аптеках. Тому магазин DSka може запропонувати більш низьку ціну.


Оперативна доставка замовлення на вигідних для споживача умовах і можливість безкоштовної доставки роблять замовлення товару в нашому інтернет-магазині ще більш зручним.


Кожен день ми працюємо над розширенням асортименту і намагаємося задовольнити всі Ваші найнесподіваніші запити. Ми хочемо, щоб Вам було комфортно співпрацювати з нами!