З 9:00 до 17:00, вихідні: сб, нд

Лідери продаж

 • Професіоналізм
  Дипломовані провізори, фармацевти і косметологи
 • Цінова гнучкість
  Тільки якісна продукція по приємній ціні
 • Гарантія якості
  Ми працюємо з перевіреними виробниками і постачальниками
 • Доставка в Вашому місті
  Швидко доставимо Ваше замовлення в будь-яку точку України
 • Широкий вибір
  Все необхідне для Вашого здоров'я і краси в одному місці
Все для здорового життя!
Наша компанія «D.S.» почала працювати ще у 1995 році і на сьогоднішній день представляє велику мережу аптек, що працюють для задоволення і вирішення людських проблем, адже людина з її потребами є центром нашої діяльності.

Також для вас та вашого комфортного життя був створений і інтернет магазин «DSka». З моменту свого заснування мережа дуже успішно розвивається на величезному ринку і володіє великою кількістю установ. Успішна робота на благо своїх споживачів різної вікової категорії та різного матеріального достатку, становить міцну основу для подальшого успішного, розвитку нашої компанії.

В асортименті інтернет магазину «DSka» багато різноманітних найменувань сучасних, гігієнічних засобів, різноманітної косметики і медтоварів для забезпечення здорового способу життя, вітамінів, дитячого харчування та товарів з догляду за дітьми і т. д. Це дозволяє запропонувати клієнтам нашої мережі різноманітне найновіше досягнення косметологічної та медичної справи.

Інтернет магазин «DSka» велику увагу приділяє питанням сертифікації медзасобів, що реалізує і працює лише з офіційними вітчизняними та зарубіжними виробниками, тому клієнти «DSka» можуть бути впевненими в оригінальності і якості продукції. А система знижок, що надає наша мережа, дозволяє проявляти справжню турботу про клієнтів з малозахищених соціальних верств населення.

Також дуже велику увагу ми приділяємо підбору та підготовці кваліфікованих кадрів, що є запорукою уважного і доброзичливого, а головне професійного ставлення до покупців, а сучасна система управління і обліку товарів компанії «DSka» забезпечує максимальне задоволення запитів всіх клієнтів в різних медичних засобах, в тому числі за індивідуальними замовленнями.

У світлі вище описаного можна з упевненістю стверджувати, що пріоритетне завдання інтернет магазину «DSka» щодо забезпечення населення України гарантовано якісними медтоварами, буде успішно реалізовуватися нами і в подальшому. На нашому сайті ви також зможете завжди отримати професійну консультацію, що дозволить вам заощадити час на пошук того чи іншого товару і також гроші. Сподіваємося, що ви залишитеся з нашим інтернет магазином, і ваше життя стане легше і здоровіше!